Başarı ve Ödüller

Öğrencilerimiz her eğitim-öğretim yılında olduğu gibi bu yıl da akademik, sportif, sanatsal, sosyal alanlarda elde ettikleri başarılara yenilerini eklemiştir. ‘’AKDENİZLİ‘’ OLMAK BAŞARI DEMEKTİR!

11 Aralık 2019

Okulumuz 9.Sınıf öğrencisi Simge Altıok Okullar arası Karate Genç B Kata kategorisinde Adana İl birincisi olmuştur.Okulumuz 10.Sınıf öğrencisi Nurdamla Atıcı Okullar arası Karate Genç B Komite kategorisinde Adana İl ikincisi olmuştur.Öğrencilerimizi tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz…

5 Aralık 2019

Özel Akdeniz Ortaokulu Yabancı Diller Zümresi tarafından düzenlenen yetenek ve tasarım partisi, ortaokul öğrencilerinin yetenek yaratıcılık ve geri dönüşüm alanında aldıkları ödüller ile taçlandırıldı. Yetenekde: Berke Can Ertaş-5/B Geri Dönüşümde: Defne Asya Çelebi-5/C Tasarımda: Türkan Derin Ünlü-6/B

5 Aralık 2019

2019-2020 yılında Türk Lions Kulüplerinin düzenlemiş olduğu Barış Posteri yarışmasında “Barışa Yolculuk” konulu yarışmada, 11-13 yaş arası çocukların fırçasından çıkan resimleri seçmek için yurt içi, yurt dışı ressamların jüri üyesi olduğu ve 20 Lions kulübünün katıldığı 204 eser arasından 6.sınıf öğrencimiz Türkan Derin Ünlü Mansiyon Ödülü almaya hak kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

5 Aralık 2019

Ortaokul Türkçe Zümresinin düzenlediği 5,6 ve 7.sınıflarımızın katıldığı “Görsellerle Deyim – Atasözü Anlatma” yarışmamızın sonuçları açıklandı. İdarecilerimizin, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin oylarıyla belirlenen sonuçlara göre dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verildi. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.

21 Ekim 2019

Akdeniz Okulları başarıyla beslenerek yükselmeye devam ediyor. Özel Akdeniz Okulları öğrencilerinden Zeynep Nil Duman, 90 sorunun tamamını doğru cevaplayarak 500 tam puan ile Türkiye 1.si oldu. LGS’de büyük bir başarıya imza atan tüm öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle daha nice başarıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

21 Ekim 2019

Okulumuz 10-B sınıfı öğrencilerinden Nur Damla Atıcı Ümit Genç Kızlar Karate Şampiyonası’nda 2 bronz madalya alarak başarıyla dönmüştür. Kızımız, Haziran ayında Gaziantep’te düzenlenen Türkiye Karate Şampiyonası, Ağustos ayında Rize’de düzenlenen Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda okulumuzu ve ülkemizi  başarı ile temsil etmiştir.