Başarı ve Ödüller

Öğrencilerimiz her eğitim-öğretim yılında olduğu gibi bu yıl da akademik, sportif, sanatsal, sosyal alanlarda elde ettikleri başarılara yenilerini eklemiştir. ‘’AKDENİZLİ‘’ OLMAK BAŞARI DEMEKTİR!

4 Ocak 2018

Adana Tenis Dağcılık Spor Kulübünün düzenlediği 10 yaş hafta sonu tenis turnuvasında öğrencimiz Dicle İZGİ şampiyon olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

25 Ekim 2016

Okul Sporları Genç Kızlar Basketbol Adana İl Birinciliği final karşılaşmasında Gündoğdu Kolejini 59-50 yenen okulumuz şampiyon olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

24 Haziran 2015

Milli Eğitim Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği satranç turnuvası yıldızlar kategorisinde öğrencimiz İlayda Elif KARCIOĞLU Adana 2.si olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

24 Haziran 2015

700 Projeden finale kalan 300 Proje arasında yer alarak Brezilya’da düzenlenen Mostratec Proje Yarışmasında 120 Dünya Lisesi ile yarışıp ülkemizi ve bizi en iyi şekilde temsil ederek mansiyon belgesi alan öğrencimiz Pelin KELLECİ ve Fizik öğretmenimiz Evren ÖZYANDI’YI tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.