Başarı ve Ödüller

Öğrencilerimiz her eğitim-öğretim yılında olduğu gibi bu yıl da akademik, sportif, sanatsal, sosyal alanlarda elde ettikleri başarılara yenilerini eklemiştir. ‘’AKDENİZLİ‘’ OLMAK BAŞARI DEMEKTİR!

21 Şubat 2020

Özel Akdeniz Okulları Okullar Arası Küçük Kızlar Tenis Müsabakalarında Gruplardaki İlk Maçında Şehit Muharrem Erdoğdu Ortaokulunu Sırasıyla Özel Altıneller Ortaokulunu, Özel Gündoğdu Okullarını Yenmiştir. Yarı finalde Özel Final Okulunu Yenerek Bahçeşehir Koleji İle Final Maçı Oynanmıştır. Özel Akdeniz Ortaokulu Okullar Arası Küçük Kızlar Tenis Müsabakalarında Adana 2.’si olarak tamamlamıştır.

6 Ocak 2020

Özel Akdeniz Ortaokulu Okullar Arası Yıldız Kızlar hentbol müsabakalarında Asım Savaş Spor Salonunda yapılan son final maçında Nuri ve Zekiye Has Ortaokulunu 23- 2 yenerek Adana şampiyonu olmuştur. Kızlarımızı ve öğretmenlerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

17 Aralık 2019

Özel Akdeniz Okulları sponsorluğunda düzenlenen İl Satranç turnuvasında okulumuz öğrencilerinden; Özgü Nil Gürsel: 8 yaş kızlarda Adana 2.si olmuştur. Ayaz Şaşkın: 9 yaş genel de Adana 3.’sü olmuştur. Melis Emekli: 10 yaş kızlarda Adana Şampiyonu olmuştur. Öğrencilerimizi ve Satranç Öğretmenimiz Zafer Gücin’ i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

11 Aralık 2019

Okulumuz 9.Sınıf öğrencisi Simge Altıok Okullar arası Karate Genç B Kata kategorisinde Adana İl birincisi olmuştur.Okulumuz 10.Sınıf öğrencisi Nurdamla Atıcı Okullar arası Karate Genç B Komite kategorisinde Adana İl ikincisi olmuştur.Öğrencilerimizi tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz…

5 Aralık 2019

Özel Akdeniz Ortaokulu Yabancı Diller Zümresi tarafından düzenlenen yetenek ve tasarım partisi, ortaokul öğrencilerinin yetenek yaratıcılık ve geri dönüşüm alanında aldıkları ödüller ile taçlandırıldı. Yetenekde: Berke Can Ertaş-5/B Geri Dönüşümde: Defne Asya Çelebi-5/C Tasarımda: Türkan Derin Ünlü-6/B

5 Aralık 2019

2019-2020 yılında Türk Lions Kulüplerinin düzenlemiş olduğu Barış Posteri yarışmasında “Barışa Yolculuk” konulu yarışmada, 11-13 yaş arası çocukların fırçasından çıkan resimleri seçmek için yurt içi, yurt dışı ressamların jüri üyesi olduğu ve 20 Lions kulübünün katıldığı 204 eser arasından 6.sınıf öğrencimiz Türkan Derin Ünlü Mansiyon Ödülü almaya hak kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

5 Aralık 2019

Ortaokul Türkçe Zümresinin düzenlediği 5,6 ve 7.sınıflarımızın katıldığı “Görsellerle Deyim – Atasözü Anlatma” yarışmamızın sonuçları açıklandı. İdarecilerimizin, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin oylarıyla belirlenen sonuçlara göre dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verildi. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.

21 Ekim 2019

Akdeniz Okulları başarıyla beslenerek yükselmeye devam ediyor. Özel Akdeniz Okulları öğrencilerinden Zeynep Nil Duman, 90 sorunun tamamını doğru cevaplayarak 500 tam puan ile Türkiye 1.si oldu. LGS’de büyük bir başarıya imza atan tüm öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle daha nice başarıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.