Başarı ve Ödüller

Öğrencilerimiz her eğitim-öğretim yılında olduğu gibi bu yıl da akademik, sportif, sanatsal, sosyal alanlarda elde ettikleri başarılara yenilerini eklemiştir. ‘’AKDENİZLİ‘’ OLMAK BAŞARI DEMEKTİR!

30 Mart 2023

Özel Akdeniz Okulları Lise Tenis takımımız, Okullar arası Gençler A Erkek Tenis Müsabakalarında tüm rakiplerini yenerek Adana İl birincisi olmuştur. Öğrencilerimize ödüllerini verirken, aynı zamanda göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

17 Ağustos 2022

Özel Akdeniz Koleji’ni tercih ederek bizlerle üniversite yolunda yürüyen ve 2022 YKS sonuçları ile bizleri gururlandıran sevgili öğrencilerimize, kıymetli öğretmenlerimize ve desteklerini bizlerden hiçbir zaman esirgemeyen değerli velilerimize teşekkür ederiz. BİZ AKDENİZLİYİZ!

14 Aralık 2021

Özel Akdeniz Okulları* olarak 5., 6., 7., ve 8.sınıf öğrencilerimizi heyecanla hazırladığımız *TÜRKİYE KANGURU MATEMATİK YARIŞMASI’nda* kazandığımız ve gurur duyduğumuz başarılarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yarışmaya katılan öğrencilerimiz arasından 12 öğrencimiz %5’lik dilime girmiş ve final sınavında yarışmaya kazanarak hepimize bu mutluluğunu yaşatmıştır. 12 finalistimiz arasından *ÇAĞAN KEMİK adlı öğrencimiz Türkiye’den katılım gösteren binlerce öğrenci arasından […]

14 Aralık 2021

Özel Akdeniz Okulları Yıldız Kız Voleybol Takımımız Yavuzlar Ortaokulu İle Olan İlk Maçında 3-0 Galip Gelmiştir.Öğrencilerimizi Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz.

14 Aralık 2021

Özel Akdeniz Koleji Kız Basketbol Takımımız gruplardaki tüm maçlarını kazanarak grup birincisi oldu. Finalde de Özel Eral Anadolu Lisesi’ni 81-60 yenerek Adana şampiyonu olmuştur.Takımımız bu şampiyonluk sonucunda Türkiye çeyrek finallerine katılmaya hak kazanmıştır. Kız basketbol takımımızı başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Ayrıca bu zorlu süreçte bizimle beraber yol alan tüm velilerimize ve teknik […]

14 Aralık 2021

Öğrencimiz Ayaz Şaşkın Ortaokullar arası satranç turnuvasında Adana şampiyonu ve Dünya Engelliler Haftası Farkındalığı nedeniyle yapılan satranç turnuvasında genel kategoride Adana 2.si olmuştur.

14 Aralık 2021

Özel Akdeniz Koleji Kız Hentbol Takımımız gruptaki tüm maçlarını kazanarak Adana Şampiyonu olmuştur. Takımımız bu şampiyonluk sonucunda Türkiye Çeyrek Finallerine katılmaya hak kazanmıştır. Kız Hentbol takımımızı başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Ayrıca bu zorlu süreçte bizimle beraber yol alan tüm velilerimize ve teknik kadroya teşekkür ederiz. Biz büyük bir Aileyiz, Çünkü BİZ AKDENİZLİYİZ…

21 Şubat 2020

Özel Akdeniz Okulları Okullar Arası Küçük Kızlar Tenis Müsabakalarında Gruplardaki İlk Maçında Şehit Muharrem Erdoğdu Ortaokulunu Sırasıyla Özel Altıneller Ortaokulunu, Özel Gündoğdu Okullarını Yenmiştir. Yarı finalde Özel Final Okulunu Yenerek Bahçeşehir Koleji İle Final Maçı Oynanmıştır. Özel Akdeniz Ortaokulu Okullar Arası Küçük Kızlar Tenis Müsabakalarında Adana 2.’si olarak tamamlamıştır.

6 Ocak 2020

Özel Akdeniz Ortaokulu Okullar Arası Yıldız Kızlar hentbol müsabakalarında Asım Savaş Spor Salonunda yapılan son final maçında Nuri ve Zekiye Has Ortaokulunu 23- 2 yenerek Adana şampiyonu olmuştur. Kızlarımızı ve öğretmenlerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.