Müdür Kadromuz

Ana Sayfa / Müdür Kadromuz

İDARİ KADROMUZ

null

Bayram Aycan AKTÜRK

Anaokulu, İlkokul & Ortaokulu Müdürü
1979 Adana’ da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adana Özel Akdeniz Okullarında tamamlayan Aycan AKTÜRK  okulumuz kurucularından Aydın Aktürk’ün 1998 yılındaki vefatından dolayı aynı yıl Akdeniz Okullarında aktif olarak göreve başladı. Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Birçok sempozyum ve seminerlere katıldı. MEB onaylı bilgisayar, İngilizce sertifikası aldı. ADSİAD-ÇUGİAD Fenerbahçeliler Derneği üyesi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

null

Selahattin DİKİCİ

Lise Müdürü
1978 yılında Adana’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adana’da tamamlayarak 1999 yılında Çukurova Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Matematik bölümünden mezun oldu. Birçok kişisel gelişim seminerlerine katılarak kendini geliştirdi ve hâlen geliştirmeye devam etmektedir.
Sosyal yönü çok güçlü olan okul müdürümüzün müzik, spor ve sosyal medya gibi birçok alanda etkinlikleri bulunmaktadır. Adana Öğretmenler Müzik Grubu üyesidir ve aktif olarak yüzme, bisiklet ve futbol sporu ile uğraşmaktadır. En büyük ilgisi olan müzik tutkusu üzerinde gerçekleştirdiği etkinlikleri YouTube ortamında kendi kanalında da paylaşmaktadır.
En sevdiği şey öğrencileri ile zaman geçirmek, öğrencilerini sosyal ve sportif açıdan geliştirmek olan okul müdürümüz, 2000 yılından bu yana okulumuzda deneyimlerini paylaşmaktadır.