Müdür Kadromuz

Ana Sayfa / Müdür Kadromuz

İDARİ KADROMUZ

null

DENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEME

DENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEMEDENEME

Emel ÖZDEMİR

Anaokulu, İlkokul & Ortaokulu Müdürü
null

Selahattin DİKİCİ

Lise Müdürü
Düziçi Öğretmen Okulu’ndan mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Ön Lisans eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli devlet okullarında 23 yıl öğretmenlik görevini yapmıştır. Son çalıştığı kurum olan Cebesoy İlkokulu’ndan 2010 yılında emekli olmuştur. Aynı yıl içerisinde Özel Akdeniz Okulları ile anlaşan okul müdürümüz, 2010 yılından bu yana kazanmış olduğunu deneyimlerini öğrencilerimize ve öğretmenlerimize aktarmakta ve görevine devam etmektedir.
Deneyimlerini öğrencileri ve öğretmenleri ile paylaşmayı çok seven okul müdürümüzün hobileri arasında en sevdiği aktiviteler, seyahat etmek ve kitap okumaktır.

 

 

 

 

1978 yılında Adana’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adana’da tamamlayarak 1999 yılında Çukurova Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Matematik bölümünden mezun oldu. Birçok kişisel gelişim seminerlerine katılarak kendini geliştirdi ve hâlen geliştirmeye devam etmektedir.
Sosyal yönü çok güçlü olan okul müdürümüzün müzik, spor ve sosyal medya gibi birçok alanda etkinlikleri bulunmaktadır. Adana Öğretmenler Müzik Grubu üyesidir ve aktif olarak yüzme, bisiklet ve futbol sporu ile uğraşmaktadır. En büyük ilgisi olan müzik tutkusu üzerinde gerçekleştirdiği etkinlikleri YouTube ortamında kendi kanalında da paylaşmaktadır.
En sevdiği şey öğrencileri ile zaman geçirmek, öğrencilerini sosyal ve sportif açıdan geliştirmek olan okul müdürümüz, 2000 yılından bu yana okulumuzda deneyimlerini paylaşmaktadır.