VELİ GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ

BERDESTE ÇÖMELEK
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
TÜRKÇE 7B 13:35-16:00 14:25-16:00
BURÇAY TARHAN
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
MATEMATİK 5B 10:20-14:15 08:40-11:00
CAN ÇİDAL
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
MÜZİK   09:30-15:05  
DURMUŞ DOĞAN
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
SOSYAL BİLGİLER 5A 14:25-16:00 08:40-10:10
EDA KARTUM
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
İNGİLİZCE 5A 12:45-16:00 09:30-13:25
EMRE REYHANİOĞLU
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
FEN BİLGİSİ 6D 12:45-14:15 08:40-11:00
FATİH BAHRİLLİ
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
DİN KÜLTÜRÜ 6D 15:20-16:00 08:40-11:00
FİLİZ BOĞA
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
İNGİLİZCE 8B 09:30-11:00 08:40-11:00
GÖKHAN ÇETİN
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
MATEMATİK 8A 14:25-16:00 10:20-11:50 14:25-16:00
HAMİT ALPASLAN
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
TÜRKÇE 6B 12:45-14:15 12:45-14:15
MAHMUT AY
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
DİN KÜLTÜRÜ 08:40-10:10 10:20-14:15
MAKBULE KESKİN
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
TÜRKÇE 8D 10:20-14:15 12:45-14:15
MÜGE YAZAR
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
İNGİLİZCE 6C 12:45-14:15 13:35-15:05
OYA ÇİÇEK
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
BEDEN EĞİTİMİ 10:20-11:50 10:20-11:50
ÖZGE TAŞKIRAN
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
MÜZİK 09:30-10:10
PELİN ÖZER UZ
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
İNGİLİZCE 7A 10:20-11:50 14:25-16:00
SEDA OKUDUCU
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
MATAMETİK 7C 11:10-14:15 12:45-15:05
SEDA ATEŞ
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
FEN BİLGİSİ 5C 12:45-16:00 12:45-16:00
SEHER ÇOKÖZ
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
GÖRSEL SANATLAR 14:15-16:00 11:10-16:00
SEZEN BATMANOĞLU
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
FEN BİLGİSİ 8C 11:10-13:25 12:45-16:00
SİNEM BODUK
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
MATEMATİK 6A 12:45-15:05 08:40-10:10
TUĞÇE KAYA
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
BİLGİSAYAR 10:20-11:50 08:40-11:50
YASEMİN ALBAYRAK
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
ALMANCA 08:40-11:50 08:40-11:50
YEŞİM BOĞA
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
TÜRKÇE 08:40-09:20 10:20-14:15
PINAR TEKGÜL
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
SOSYAL BİLGİLER 6E 08:40-10:10 14:25-16:00

VELİ GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ

ŞULE BAYIRDAR
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
MATEMATİK 12A   12:10-14:20 10:30-12:50
İBRAHİM ARICIOĞLU
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
MATEMATİK 10A   10:30-11:20  
EVRE EROĞLU
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
MATEMATİK  10B 10:30-16:00   10:30-12:00  09:00-12:00
YAVUZ B. ÇIRAK
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
KİMYA 12B 08:40-10:20   14:25-16:00  
RABİ BERBER
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
FİZİK 11A 11:20-13:30    
ARZU ÖZÜLKÜ
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
BİYOLOJİ 9C 08:40-10:20   13:45-15:15
GÜLSEN ÖZDEMİR
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 11B 08:40-10:20   08:40-10:20  
DİLAY ÖZTÜRK
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI   14:35-16:00 13:45-16:00  
ZEKİ SARA
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
TARİH     08:40-12:00   14:35-16:00
DİLŞAT ÖZMÜSLÜMAN
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
COĞRAFYA 9B 08:40-12:00 13:45-16:00
SİBEL ÇIRAK
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
FELSEFE 12C 08:40-12:00   08:40-12:00
EBRU BİLGİÇ
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
İNGİLİZCE 9A 13:45-16:00   08:40-12:00
SERAY GÜZEL
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
İNGİLİZCE   10:30-16:00 08:40-12:00
HANDAN KAYIRAN
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
ALMANCA   08:40-12:00 08:40-14:30  
SERKAN BABAGİRAY
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
BEDEN EĞİTİMİ 08:40-14:20 13:45-16:00  
CAN ÇİDAL
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
MÜZİK   08:40-11:00 08:40-12:50  
FATİH BAHRİLLİ
BRANŞI SINIF ÖĞRET. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
DİN KÜL. VE AHL. BİL.   08:40-14:25   08:40-12:00